Domů / Finance / Hypotéka bez doložení příjmů – peníze rychle i s nízkým příjmem
Nízké příjmy jsou velmi často překážkou k schválení hypotéky v bance. Rozhodně je tu ale další možnost, v podobě hypotéky bez dokládání příjmů.

Hypotéka bez doložení příjmů – peníze rychle i s nízkým příjmem

Jestliže jste se rozhodli požádat o hypotéku, možná se bojíte, že v bance neuspějete. Většinou to bývá z toho důvodu, že má žadatel nízké příjmy, nízkou bonitu (schopnost splácet), či záznam v registru dlužníků. Vysoké příjmy ale příliš mnoho lidí v dnešní době nemá a do registru se dostanete raz dva, stačí, když někam založíte složenku za telefon a zapomenete na ni. Všichni tito lidé ale i tak mají možnost získat hypotéku. Stačí pouze vědět, že můžete mít hypotéka bez doložení příjmů.

 

S hypotékou bez dokládání příjmu se můžete vyhnout papírování, které bývá velmi zdlouhavé. Bance totiž musíte doložit příjmy z různých zdrojů. Jsou to například příjmy ze zaměstnání, či podnikání, příjmy z pronájmu nemovitostí, dávky státní a sociální podpory, výživné, atd. O hypotéku bez doložení příjmů často žádají nejenom ti, kteří mají příjmy nízké, ale i ti, kteří výši svých příjmů zkrátka nechtějí nikomu sdělovat.

Hypotéka bez doložení příjmů – peníze rychle i s nízkým příjmem

Jaké může mít taková hypotéka výhody?

Obrovskou výhodou je právě to, že nemusíte dokládat příjmy. Nečeká Vás ani nahlížení do registrů. A jaké další výhody hypotéka bez dokládání příjmů má?

  • Půjčka pro každého ve věku od 18 do 90 let
  • Žádné poplatky předem
  • Nízký úrok od 3 až 5 % p.a.
  • Doba splácení až 30 let
  • Hypotéka ve výši až 70 % z odhadní ceny nemovitosti
  • Peníze do 24 hodin

 

Jestliže je Vám více než 18 let a máte možnost zastavit nemovitost, potom je schválení hypotéky více než jisté. Je samozřejmě nutné si dobře rozmyslet, zda budete opravdu schopni hypotéku splácet. Vzhledem k tomu, že se jedná o bezúčelovou hypotéku, můžete však peníze použít opravdu na cokoli. Proto ji můžete použít i na vyplacení exekuce a zbavit se tak tíživých finančních problémů. Můžete třeba požádat zcela nezávazně a zjistit, zda by se Vám to skutečně vyplatilo.

Shlédněte také

Poskytovatelům mikropůjček zvoní hrana

Poskytovatelům mikropůjček zvoní hrana

Zájem o rychlé mikropůjčky je v přímé úměře s rostoucím počtem subjektů, které je nabízejí. …