Domů / Finance / Půjčka, která nestraší, ale řeší

Půjčka, která nestraší, ale řeší

Když to nejde s penězi jinak, pomůže jedině půjčka. Kdo má možnost, tak požádá známé, kdo jí nemá, jde žádat do banky.

 

Každý finanční závazek je samozřejmě další rána pro rodinný rozpočet, protože zadarmo jí nedostanete. Následují pravidelné splátky. Proto je dobré předtím, než něco podepíšete pořádně přemýšlet, jestli je to řešení opravdu výhodné a vyřeší všechno, co potřebujete.

 

Uspět v bance už není tolik jednoduché a začínají mít zelenou nebankovní půjčky. I tady najdete finanční produkt, jako je americká hypotéka.

 

U nebankovní verze se jedná o snadno dostupnou variantu, po které sahají i zájemci, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo nemůžou doložit příjmy. Následně jsou peníze využité na jiné půjčky nebo exekuce.

 

To však neznamená, že o nebankovní půjčku žádají pouze klienti s nějakým černým puntíkem. Zájemci srovnávají, kde je to vyjde výhodněji a levněji a zajímá je také rychlost vyřízení. V bankách můžete čekat na vyřízení i přes měsíc. U nebankovní půjčky je to mnohem rychlejší a většinou do 24 hodin.

 

Rozdíl je také ve způsobu podání žádosti. Zatím co jinde musíte oběhat úřady, účetní, mít všechno vytištěné a podepsané, v tomto případě stačí vyplnit a odeslat snadný online formulář, ve kterém najdete jen pár řádků. Po odeslání Vás zkontaktují příslušní specialisté, kteří po telefonu s Vámi doplní všechno potřebné a doplní informace. Osobní kontakt pouze při podepsání smlouvy a hned Vám budou odeslané peníze na účet.

Půjčka, která nestraší, ale řeší

Rychle, snadno a bez natahování a zbytečného papírování.

 

Co se nemění, je podmínka, která je všude u podobného druhu půjčky stejná, a to ručení nemovitostí. Přijatelný a stejně vysoký je i nastavený úrok, který se v průběhu splácení nemění. Doba splácení je rozložena od 1 roku až do 30 let s možností splacení předčasného, bez sankce.

Shlédněte také

Poskytovatelům mikropůjček zvoní hrana

Poskytovatelům mikropůjček zvoní hrana

Zájem o rychlé mikropůjčky je v přímé úměře s rostoucím počtem subjektů, které je nabízejí. …