Domů / Finance / I nebankovní půjčka má svoje výhody

I nebankovní půjčka má svoje výhody

Patříte mezi zájemce o půjčku, kterým se nepodařilo získat jí v bance? Nebo hledáte nejen půjčku, ale také její výhody? Spoustu možností a rychlé vyřízení má pro Vás připravené americká hypotéka bez registru.

 

Vhodná pro všechny, kdo potřebuje vyšší finanční obnos a může ručit nemovitostí, která je jeho vlastní nebo nemovitostí třetí osoby, která s tím bude souhlasit. Jako nemovitost pro zástavu můžete použít dům, byt, chatu, ale také pozemek nebo prostory komerční.

 

Výše půjčky závisí od toho, jakou částku požadujete, a pokud by to mělo být maximum, které je možné získat, tak většinou klienti mají možnost získat, až 70% z ceny nabízené nemovitosti.

 

S takovými penězi se už dá opravdu něco dělat a nemusíte je využít jen na účel bydlení, ale i na jiné potřeby. Půjčka je vhodná i pro ty, kdo řeší dluhy, či špatnou životní situaci. Nejsou vyloučené ani exekuce nebo konsolidace půjček. Půjčka je tedy bezúčelná.

 

Pokud Vás zajímají splátky a výše úroku, tak milé překvapení přichází právě v této podobě. Úrok je nízký a srovnatelný s těmi, které byste získali i v bance. Splátky si určujete vy a můžete si je rozložit pro splácení na více let nebo méně. Každému vyhovuje něco jiného nebo má jiné finanční možnosti. Povolené je i předčasné splacení, při kterém nehrozí žádná sankce.

 I nebankovní půjčka má svoje výhody

Zajisté jste již pochopili, že žádost o půjčku není kontrolována přes rejstříky dlužníků a mnohé potěší také skutečnost, že nedokládáte ani svoje příjmy.

 

V případě, že splňujete jednoduché požadavky, stačí vyplnit online žádost a odeslat jí do společnosti, která Vám v průběhu 24 hodin sdělí informace o schválení.

 

Pokud by bylo potřebné doplnit informace, tak Vás bude kontaktovat jeden pracovník společnosti, se kterým vše potřebné dořešíte a nakonec se domluvíte na podepsání smlouvy. Potom již následuje jen odeslání peněz na účet.

Shlédněte také

Poskytovatelům mikropůjček zvoní hrana

Poskytovatelům mikropůjček zvoní hrana

Zájem o rychlé mikropůjčky je v přímé úměře s rostoucím počtem subjektů, které je nabízejí. …