Domů / Finance / Jen pár kroků a máte půjčku

Jen pár kroků a máte půjčku

Žádost o půjčku nebývá vždy procházka růžovou zahradou a nebývá to ani tak, jako vidíte v pomalu romantických reklamách na půjčky, kde jsou všichni usměvaví a šťastní a odcházejí s dobrým pořízením.

 

Jsou záznamy, které půjčku nedovolí schválit, jsou potvrzení o příjmech, které nemusí být pro banku, či nebankovní společnost dostatečné. A to znamená pro klienta zavřené dveře pro získání finanční pomoci.

 

Avšak se dají využít i jiné možnosti, kde ta šance na získání peněz ještě pořád je. Nebankovní americká hypotéka. Produkt, který by obstál i v reklamě s usměvavými klienty, protože ta situace by byla pravdivá a reálná.

Jen pár kroků a máte půjčku

U této půjčky totiž nejsou podstatné rejstříky, plat ani účel, proč půjčku chcete. Podmínka je kladena jenom jedna, a to ručitelský závazek formou nemovitosti, na kterou bude po získání půjčky zástava.

 

Zástava však pomine okamžitě, jak dojde ke splacení půjčky. A kdy k ní může dojít? Vše se odvíjí od toho, jakou částku si půjčíte. Takže dobu splácení si následně, podle Vašich finančních možností vyberete vy. Když to bude částka opravdu vysoká, tak můžete splácet i 30 let. Možnost předčasného splacení je povolena a neukládají se za to žádné sankce.

 

Rozhodli jste se tuto šanci využít?

 

Na to, abyste kontaktovali příslušnou společnost, podejte online žádost, která Vám poskytne soukromí a diskrétnost a urychlí čas. Budete kontaktováni kompetentní osobou společnosti, se kterou domluvíte další záležitosti. Schválení přijde do 24 hodin a peníze můžete očekávat i v průběhu jednoho týdne.

 

Navíc se jedná o produkt, kde účel je pouze Vaše soukromá záležitost, takže jestli pojedete na dovolenou, opravíte dům nebo si koupíte auto, je pouze Vaše splnění snů.

 

Nakonec je půjčkou možné řešit i nepříjemné záležitosti, jako exekuce, či jiné půjčky. Se vším Vám pracovníci společnosti ochotně poradí a pomůžou vyplatit.

Shlédněte také

Poskytovatelům mikropůjček zvoní hrana

Poskytovatelům mikropůjček zvoní hrana

Zájem o rychlé mikropůjčky je v přímé úměře s rostoucím počtem subjektů, které je nabízejí. …