Domů / Nezařazené / Kdo nabízí půjčku bez úroků?
Kdo nabízí půjčku bez úroků?

Kdo nabízí půjčku bez úroků?

Když se řekne nebankovní půjčka, vybaví se většině lidem vysoké úroky a RPSN. Ne vždy tomu tak musí být a zvláště v poslední době můžeme i mezi nebankovními produkty nalézt velmi výhodné podmínky srovnatelné s bankami nebo dokonce i lepší. Bezúročná půjčka od nebankovní společnosti může ušetřit čas i peníze. Kteří poskytovatelé takové produkty mají ve své nabídce?

Ferratum – půjčka bez úroků

Ferratum je průkopníkem tzv. SMS půjček u nás. Nyní nabízí první půjčku pro nové klienty až ve výši 9000 Kč zdarma bez úroků. Tato varianta je pro všechny, kdo si požádají prostřednictvím online formuláře na webových stránkách společnosti. Peníze je nutné vrátit do 30 dni ode dne vyplacení půjčky. Na co poskytnuté finance použijete je již na vás. Každá žádost je schválena velmi rychle. Není nutné dokládat příjmy nebo zasílat poplatek ve výši 1 Kč.

Kdo nabízí půjčku bez úroků?

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka se řadí k velmi oblíbeným finančním produktům na našem trhu. Bez úroků si můžete půjčit až 8000 Kč. Bezúročná půjčka je také určena pro nové klienty a je nutné peníze vrátit do 30 dnů bez prodloužení. Při žádosti se hledí na váš věk. Půjčit si mohou osoby starší 21 let, a čím vyšší je váš věk, tím více si můžete půjčit až do uvedené částky. Zaplo vyžaduje ověřovací poplatek ve výši 1 Kč a kopii OP z obou stran.

BB půjčka

Nebankovní BB půjčka nabízí úvěr ve výši až 5000 Kč pro nové zákazníky zdarma. U bezplatné půjčky je splatnost maximálně 30 dní. Žadatelé musí být starší 21 let s pravidelným příjmem a bankovním účtem.

Japonská půjčka

Původně Click Credit a nyní Japonská půjčka nabízí pro klienty první půjčku zdarma až do výše 10 000 Kč se splatností až 14 dní. Půjčka není vhodná pro žadatele se záznamem v registru dlužníků, protože registry jsou kontrolovány.

Splácejte včas a ušetříte

Protože konkurence je veliká, snaží se nebankovní společnosti své klienty nalákat na různé akce, např. první půjčka zdarma. Můžete si tedy vybírat z velmi široké nabídky a půjčit za více než výhodných podmínek.