Domů / Tipy & Rady / Chiptuningem ke zvýšení výkonu a snížení spotřeby

Chiptuningem ke zvýšení výkonu a snížení spotřeby

Trápí vás nadměrná spotřeba vašeho vozu a omezený výkon? Přemýšlíte již delší dobu nad tím, že bystě si pořídily nový automobil, ale s vaším starým se vám nechce loučit. Koupi nového vozu ještě přehodnoťte, protože existují i jiné způsoby jak se dopracovat k nižší spotřebně a zvýšení výkonu. Tím vším se totiž může pochlubit i váš stávající automobil. Stačí je vědět, na koho se obrátit.

Zvýšení výkonu

Díky profesionálnímu zásahu je totiž možné během chvilky zvednout výkon vašeho vozu. Stačí se jen obrátit na odborníky, kteří jsou k tomuto úkonu certifikování, a kterým stačí pouze několik neinvazivních zásahu do vašeho automobilu, a během chvilky udělají z vašeho auta něco jedinečného.

Chiptuning

Za celým tímto kouzlem, které se s vaším automobilem stane, stojí metoda zvaná chiptuning, tedy zásah do softwaru řídící jednotky vašeho automobilu, která ovlivňuje právě výkon a spotřebu vozu. Díky chiptuningu se dá docílit snížení spotřeby a zvýšení výkonu. Chiptuning je navíc natolik sofistikovaný úkon, že lze veškeré úpravy, které byly na vozidle provedeny kdykoliv navrátit do původního stavu.

Díky profesionálnímu zvyšování výkonu může dojít k tomu, že je váš motor poškozen. K tomu dochází nejčastěji v momentě, kdy tuto úpravu provádí osoby neznalá, které chybí potřebné zkušenosti i vybavení. Bezpečný chiptuning vám provedou pouze specializované firmy s dostatečnou certifikací, které vám dodají jasný přehled v grafech, protokolární výstupy a zálohu dat, aby mohlo dojít k navrácení do původních hodnot kdykoliv.

Tuning Motoru

V momentě, kdy je do motoru zasahováno odborníkem dochází ke zvyšování výkonu motoru, snižování jeho spotřeby, a v žádném případě nedochází ke zhoršování emisních limitů. To je důvod, proč je chip tuning velmi chytrou volbou pro všechny řidiče.

Shlédněte také

analysis-680572_960_720

Světlé a tmavé stránky krátkodobých půjček

Nikdy v minulosti nebylo tolik možností půjčit si peníze, jako je tomu v poslední době. …