Domů / Doporučujeme / Půjčky bez bankovního účtu – Vyplacení ještě dnes v hotovosti – kde a kdo?
Půjčky bez bankovního účtu - Vyplacení ještě dnes v hotovosti - kde a kdo?

Půjčky bez bankovního účtu – Vyplacení ještě dnes v hotovosti – kde a kdo?

Ne každý má bankovní účet. Bohužel pokud se podíváme na nabídku bankovních a nebankovních společností, tak takřka každá své finanční produkty vyplácí na bankovní. Podívali jsme se na na srovnání půjček na http://www.srovnavacpujcek.cz/ a pokusili jsme se najít poskytovatele, kteří jsou schopni peníze vyplatit bez bankovního účtu, nejlépe ještě dnes v hotovosti.

Kdo vyplácí v hotovosti ještě dnes

Na zmíněných stránkách jsme si nastavili srovnání. Konkrétně jsme zvolili, že nemáme bankovní účet a skryli jsme bankovní nabídky. Výsledky v tabulce jsme si seřadili dle parametru Délka sjednání – aby ty, které jsou vyřízeny ještě dnes, byl na začátku tabulky. A ty s nejdelší dobou vyřízení byly až na úplném konci.

Dostali jsme se tak k výsledkům – celkem 8 společností, které jsou schopné vyplácet i jinými metodami než převodem na BÚ. Bohužel 2 jsme museli vyřadit, jelikož vyžadovaly zástavu nebo ručení. A další 2 společnosti jsme museli vyřadit, protože vyřízení trvalo více než 24 hodin. Získali jsme tak 4 nebankovní firmy, které vyplácejí peníze ještě dnes a to i bez bankovního účtu.

Credit Portal – Blesk peněženka, hotovost na EuroOil – 500 Kč až 5 000 Kč na 30 dní

FerratumBank – Bez osobní schůzky složenkou – 500 až 9 000 Kč na 45 dní

Provident – Přivezou peníze v hotovosti až domů – 6 000 Kč až 90 000 Kč na 2 roky

Home Credit – Bez BÚ složenkou nebo terminál Sazka – 10 000 Kč až 200 000 Kč na 7 let

Tyto 4 firmy jsou schopny vyplatit peníze ještě během dnešního dne. Jak je z přehledu vidět, tak se nabízí mnoho variant alternativního vyplácení. Někdo nabízí například dovezení hotovosti až domů, jiný posílá složenku, další nabízí výběr hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil a někteří jsou spojeni například s Blesk peněženkou či terminály Sazky.

Credit Portal – 500 Kč až 5 000 Kč na 30 dní

Jde o klasickou půjčku před výplatou, která se obyčejně posílají na bankovní účet. Tato společnost jako jediná umožňuje výběr hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil a případně i převod do Vaší Blesk peněženky. Volba tohoto poskytovatele je vhodná tedy pro ty, kteří potřebují jen menší obnos peněz (do 5 000 Kč) a zároveň mají založenu peněženku nebo mají ve své blízkosti EuroOil.

Bohužel kvůli nízké částce nepomůže těm žadatelům, kteří hledají vyšší sumu peněz. Rovněž je nutné myslet na dobu splatnosti, která je pouhých 30 dní. A následuje jednorázově splacení. Ujistěte se, že do té doby budete mít dostatečné příjmy na to, aby jste byly schopni tuto splátku jednorázově pokrýt.

FerratumBank – 500 až 9 000 Kč na 45 dní

Zde se již nabízí takřka dvojnásobek – až 9 000 Kč. A pro opakované zákazníky až 10 000 Kč. Možnosti jsou zde již větší, ale bohužel jediná alternativa vyplácení je zaslání poštovní složenky. Podání žádosti, schválení a vyřízení je okamžité. Vše proběhne ještě dnes. Ale na doručení složenky si žadatel bude muset počkat do druhého dne.

Splátka je zde rovněž jednorázová. Ale splatnost je zde 45 dní. To znamená, že je zde šance v tomto období obdržet i 2 výplaty. Pokud Vám do následující výplaty nebo plánovaného příjmu zbývá méně něž 15 dní, tak stihnete obdržet tuto i tu následující výplatu. A až poté budete muset jednorázově vše splatit. Což společně s vyšší poskytovanou částkou jsou největší výhody oproti předchozímu produktu od Credit Portal.

Provident – 6 000 Kč až 90 000 Kč na 2 roky

Zde již nabídka začíná být velmi zajímavá – poskytovatel Vám nabízí až 90 000 Kč v hotovosti. Pokud máte bankovní účet, tak tuto nabídku navyšuje až na 130 000 Kč. Peníze přiveze až k Vám domů v hotovosti. A to ještě dnes a i o víkendu. Z celého přehledu se tak jedná o nejvýhodnější nabídku. Nabízí dostatečnou sumu, vše vyplácí ještě dnes a dokonce hotovost i osobně přiveze.

Předchozí dva poskytovatelé vyžadovali jednorázovou splatnost po 30 resp. 45 dnech. Zde si je možné již domluvit splátkový kalendář a rozložit si splácení až do 24 splátek. Díky tomu bude měsíční platba dostatečně nízká a nezatíží Váš rodinný rozpočet.

Home Credit – 10 000 Kč až 200 000 Kč na 7 let

Nejvyšší nabídka, která vám nabízí až 200 000 Kč! Alternativy k bankovnímu převodu jsou zde 2 – první je zaslání složenky na vaši adresu, což trvá přibližně 24 hodin. Druhou možností je výběr hotovosti z terminálu Sazky (k dispozici v každé trafice). Stejně jako je velmi výhodná maximální suma, tak si splácení lze rozložit až na 7 let. Splátka a dopad na váš měsíční rozpočet budou naprosto minimální.

drobnou nevýhodou je, že schválení a vyplacení může trvat až 48 hodin. Zvláště při žádostech o nejvyšší sumu. Poskytovatel rovněž ověřuje Vaši bonitu. Tj. dívá se na vaše příjmy a výdaje. A z nich usuzuje, jestli si můžete dovolit splácet navrhované splátky. Tato nabídka je tak výhodná pro možnost získání až 200 tisíc a pro možnost rozložení až do 7 let. Naopak je méně výhodná komplikovanějším schvalovacím procesem.

Kdo je vítězem půjček bez BÚ v hotovosti – Nejvíce se zamlouvá

Pokud by jsme s porovnání měli vybrat vítěze, který se nám nejvíce zamlouvá, tak by se jím bezesporu stala společnost Provident. Imponuje vysokou nabízenou částkou, rychlým jednáním a vyřízením ještě dnes, dovezení peněz až domů a to i o víkendu. A možnost stanovení splátkového kalendáře až na 2 roky. Nabídka má navíc velmi benevolentní podmínky a uspět zde může takřka každý žadatel.

Tento text měl ilustrovat, jak je velmi snadné si udělat srovnání bankovních či nebankovních poskytovatelů. Na začátku textu jsme uvedli odkaz na nástroj ke srovnání půjček http://www.srovnavacpujcek.cz/ . Hledáte-li nějaký jiný specifický produkt, tak jej můžete použít k vyfiltrování odpovídajících produktů. Stejně jako jsme jej zde využili k tomu, aby jsme našli poskytovatele, kteří vyplácejí peníze alternativními metodami k bankovním převodům. S přihlédnutím na vyplacení ještě dnes.

Shlédněte také

Můžeme si vůbec v dnešní době dovolit „jít marodit“?

Můžeme si vůbec v dnešní době dovolit „jít marodit“?

Je až tristní, jak jsou v dnešní době lidé nuceni chodit do práce i v případě, že …