Domů / Finance / Víte, co znamená americká hypotéka?

Víte, co znamená americká hypotéka?

V dnešní době velmi často slyšíme ve finanční sféře pojem americká hypotéka. Nevíte však, co tento pojem doopravdy znamená? Jedná se o bezúčelovou hypotéku, kterou můžete použít na cokoliv. Takovou ovšem získáte i v bance, ale s velmi nevýhodným úrokem. Nebankovní americká hypotéka má však mnoho výhod, kvůli kterým ji vyhledává stále více lidí. Jaké výhody to jsou, se dozvíte níže.

Americkou hypotéku může získat kdokoliv komu je od 18 do 80 let, tedy i důchodci. Podmínkou pro získání této nebankovní půjčky je pouze ručení nemovitostí buď Vaší, nebo třetí osoby.

Víte, co znamená americká hypotéka?

Hledáte-li půjčku opravdu na cokoliv, potom je americká hypotéka tou nejlepší volbou. Vše můžete vyřídit bez nahlížení do registrů, bez zkoumání vašich příjmů, a tedy i bez mnoha zbytečných podkladů a papírování.  Tuto nebankovní půjčku máte možnost použít dokonce i na vyplacení exekuce. Pokud se rozhodnete požádat o bezúčelovou hypotéku v bance, čeká Vás právě spousta papírování a její schválení je nejisté. To se může protáhnout i na několik týdnů. Vyplacení peněz u americké hypotéky je již do 24 hodin od poskytnutí podkladů. Přitom získáte stejně výhodný úrok, jako u klasické hypotéky v bance a dobu splácení si můžete libovolně zvolit až na 30 let, s předčasným splacením kdykoliv zdarma.

Pokud se rozhodnete vzít si americkou hypotéku oproti zástavě nemovitosti, potom věřte, že můžete dostat vyplaceno až 70 % z její odhadní ceny. Odhad nemovitosti neoplatíte a neplatíte ani žádné jiné peníze předem. Potřebujete-li peníze, americká hypotéka je tou nejjednodušší férovou cestou, jak je získat. Ať už si chcete splnit nějaký sen, či potřebujete vyplatit exekuci. Je jedno, na co peníze potřebujete. Důležité je, že jsou pro Vás k dispozici a můžete o ně kdykoliv požádat. U sebe je můžete mít již druhý den.

Shlédněte také

Poskytovatelům mikropůjček zvoní hrana

Poskytovatelům mikropůjček zvoní hrana

Zájem o rychlé mikropůjčky je v přímé úměře s rostoucím počtem subjektů, které je nabízejí. …