Domů / Doporučujeme / Jak snadno monitorovat svůj pozemek
bunaty-krabice-32

Jak snadno monitorovat svůj pozemek

Fotopasti se v poslední době staly velmi oblíbeným prostředkem, jak monitorovat dění ve dne i v noci na požadovaném prostoru. Díky tomu můžete sledovat výskyt zvěře ve vašem revíru, ale také, jaké osoby se procházejí po vašem pozemku, popřípadě kdo se zajímá o váš majetek.

Klasické fotopasti jsou chytrým řešením ovšem fotopasti od společnosti Bunaty dovádějí segment fotopastí do naprosté dokonalosti. Zaměřily se totiž na detaily, které využíváte během denního užívání a se kterými jste ovšem mohli mít někdy problém.

Bunaty je lepší

Fotopast Bunaty vám přináší celou řadu zajímavých vychytávek. Mezi ně patří například displej fotopasti umístěny v její přední části. Zatímco většina ostatních fotopastí má displej umístěný nelogicky v zadní části zařízení, a není tak možné kontrolovat, co vlastně fotopast snímá, fotopasti Bunaty mají displej umístěn v přední části, a navíc mají laserové ukazovátko, takže přesně vidíte, kam dopadá ohnisko snímače.

Mezi další chytrá vylepšení patří praktický vysouvací zásobník na baterie, díky kterému budete moci baterie vyměňovat i v momentě, kdy máte fotopast přichycenou na stromu či sloupku. U běžný fotopastí se baterie dají vyměnit jen tak, že sundáte kompletně celou fotopast, vyměníte baterie, kterou často ve fotopasti zašroubované, a pak musíte fotopast opět vracet. V případě fotopastí Bunaty však stačí jen stisknout jedno tlačítko, vyjede zásobník a vše je vyřešené.

Tím posledním velmi chytrým řešením je také samotné vypínání a zapínání fotopasti, které je umístěno přímo pod předním krytem pasti. U jiných modelů bývá opět velmi nelogicky umístěno ve spodní části zařízení a navíc mají tyto tlačítka mnohdy tu vlastnost, že se lámou a špatně se s nimi manipuluje. Bunaty však přináší dostatečně velké a pevné tlačítko, které vás nikdy nenechá na holičkách.

Shlédněte také

8428-close-up-of-a-car-tire-pv

Kde najít ideální obchod s pneumatikami

Pneumatiky jsou jedním z nejdůležitějších předpokladů klidné a bezpečné jízdy. Hlavní důraz je kladen na …