Domů / Doporučujeme / Jak snadno monitorovat svůj pozemek
Jak snadno monitorovat svůj pozemek

Jak snadno monitorovat svůj pozemek

Fotopasti se v poslední době staly velmi oblíbeným prostředkem, jak monitorovat dění ve dne i v noci na požadovaném prostoru. Díky tomu můžete sledovat výskyt zvěře ve vašem revíru, ale také, jaké osoby se procházejí po vašem pozemku, popřípadě kdo se zajímá o váš majetek.

Klasické fotopasti jsou chytrým řešením ovšem fotopasti od společnosti Bunaty dovádějí segment fotopastí do naprosté dokonalosti. Zaměřily se totiž na detaily, které využíváte během denního užívání a se kterými jste ovšem mohli mít někdy problém.

Jak snadno monitorovat svůj pozemek

Bunaty je lepší

Fotopast Bunaty vám přináší celou řadu zajímavých vychytávek. Mezi ně patří například displej fotopasti umístěny v její přední části. Zatímco většina ostatních fotopastí má displej umístěný nelogicky v zadní části zařízení, a není tak možné kontrolovat, co vlastně fotopast snímá, fotopasti Bunaty mají displej umístěn v přední části, a navíc mají laserové ukazovátko, takže přesně vidíte, kam dopadá ohnisko snímače.

Jak snadno monitorovat svůj pozemekMezi další chytrá vylepšení patří praktický vysouvací zásobník na baterie, díky kterému budete moci baterie vyměňovat i v momentě, kdy máte fotopast přichycenou na stromu či sloupku. U běžný fotopastí se baterie dají vyměnit jen tak, že sundáte kompletně celou fotopast, vyměníte baterie, kterou často ve fotopasti zašroubované, a pak musíte fotopast opět vracet. V případě fotopastí Bunaty však stačí jen stisknout jedno tlačítko, vyjede zásobník a vše je vyřešené.

Tím posledním velmi chytrým řešením je také samotné vypínání a zapínání fotopasti, které je umístěno přímo pod předním krytem pasti. U jiných modelů bývá opět velmi nelogicky umístěno ve spodní části zařízení a navíc mají tyto tlačítka mnohdy tu vlastnost, že se lámou a špatně se s nimi manipuluje. Bunaty však přináší dostatečně velké a pevné tlačítko, které vás nikdy nenechá na holičkách.

Shlédněte také

Nákup a prodej vozů přes online bazar je hračka

Nákup a prodej vozů přes online bazar je hračka

Hledáte nový vůz nebo se potřebujete zbavit toho starého? Máte ve svém městě pouze jeden …