Domů / Doporučujeme / Kontejnerová doprava je možností, jak přepravovat materiál za pakatel
Kontejnerová doprava je možností, jak přepravovat materiál za pakatel

Kontejnerová doprava je možností, jak přepravovat materiál za pakatel

Kontejnerová doprava má v dnešním světě široké možnosti využití. Kontejnery je možné využít k přepravě rozměrných nákladů nebo k likvidaci suti a odpadu. Kvalitní kontejnerová doprava je však vzácností. Jedním z ověřených dodavatelů, je kontejnerová doprava Prostějov. Společnost dlouhodobě zajišťuje všechny služby v oboru kontejnerové dopravy, prodeje stavebního materiálu, zemních prací nebo stavebních službách.

K čemu můžete využít kontejnerovou dopravu

Kontejnerovou dopravu můžete využít na cokoliv. Specializací společnosti je odvoz suti a likvidace odpadu. K dispozici je řada klasických kontejnerů, které doplňuje několik speciálních na odvoz nebezpečného materiálu či přepravy staveních strojů.

Kontejner je vám k dispozici kdekoliv a kdykoliv si řeknete. Můžete si ho přistavit na vámi zvolené místo. Využít můžete velkoobjemové, valníkové nebo uzamykatelné kontejnery.

Co vše nabízí kontejnerová doprava Prostějov:

  • Pronájem kontejnerů na suť a odpad
  • Vyklízení objektů a likvidace odpadů
  • Odvoz suti a odpadu
  • Přistavení na zvolené místo
  • Přeprava stavebního materiálu
  • Pronájem stavebních buněk
  • 2 dny pronájmu kontejneru zdarma
  • Individuální služby
  • A další

Vyklízení objektů s následnou demolicí

Součástí pronájmu kontejnerů na suť a odpad, je i demolice a vyklízení objektů. Kromě samotné demolice je ve službě zahrnuto i ekologické zpracování odpadů, zarovnání terénu, příprava terénu pro novou stavbu nebo zatravnění pozemku.

Po každém vyklizení objektů, demolici a následné likvidaci odpadu získáte doklad o ekologické likvidaci suti a odpadu. Nemusíte si dělat starosti s papírováním a potřebným povolením. Profesionální služby máte na jednom místě. Bez zbytečných starostí a časových prodlev získáte všechny potřebné služby, které můžete při stavebních pracích potřebovat.

Shlédněte také

Nákup a prodej vozů přes online bazar je hračka

Nákup a prodej vozů přes online bazar je hračka

Hledáte nový vůz nebo se potřebujete zbavit toho starého? Máte ve svém městě pouze jeden …