Domů / Doporučujeme / Kde najít ideální obchod s pneumatikami
Kde najít ideální obchod s pneumatikami

Kde najít ideální obchod s pneumatikami

Pneumatiky jsou jedním z nejdůležitějších předpokladů klidné a bezpečné jízdy. Hlavní důraz je kladen na kvalitu pneumatik a hloubku vzorku. Zkušení motoristé, stejně jako odborníci a výrobci doporučují pro každé roční období specifické pneumatiky.

Letní gumy totiž zajišťují vysokou přilnavost na rozpálených silnicích, zatímco zimní pneumatiky jsou měkčí a jejich dezén lépe odvádí vodu a sníh, lépe zabírá na kluzkém povrchu a zaručuje, že se vozidlo nedostane tak snadno do smyku.

Výhody nákupu v e-shopu

Kde najít ideální obchod s pneumatikamiSpolečnost PNEU OK shop s.r.o. nabízí jednak široký sortiment pneumatik všech druhů a typů, a jednak profesionální zázemí podpořené mnohaletými zkušenostmi v oblasti prodeje a služeb. Zákazníci se mohou na prodejnu obracet s jakýmikoliv dotazy ohledně obutí svého vozidla a vždy se jim dostane fundovaných odpovědí i cenných odborných rad.

V pestrém sortimentu e-shopu PneuOK.cz nechybí především pneumatiky renomovaných a osvědčených značek. Jelikož se prodejna snaží vyhovět všem požadavkům zákazníků, nabízí i velmi levné pneumatiky. Každoročně navíc připravuje celou řadu akčních nabídek a před či posezónních slev. Prodejní akce se netýkají pouze pneumatik, ale za přijatelné ceny si lze zakoupit i kvalitní plechové disky či alu kola. Ta jsou jednak atraktivní vzhledově, a jednak díky nižší hmotnosti šetří pohonné hmoty.

Informace o e-shopu

Eshop PneuOK.cz si u motoristů vydobyl své místo díky spolehlivosti, profesionálnímu a vstřícnému přístupu k zákazníkům a širokou paletou svého sortimentu. Ne náhodou se proto stala v roce 2016 novým členem servisní sítě Prémio a partnerského programu 4FLEET. Proto mohla své služby rozšířit i pro firemní vozové parky.

Pneumatiky si můžete koupit přímo ve firemní prodejně nebo prostřednictvím jejího e-shopu. Dopravné za 1 kus pneumatiky, alu kola a plechového disku je již od 50 Kč. Přesnou cenu dopravného najdete v košíku, po nezávazném vložení vybraného zboží a zadání jeho množství. Většina produktů je na skladě, takže zboží je obvykle doručeno zákazníkovi následující pracovní den.

Shlédněte také

Nákup a prodej vozů přes online bazar je hračka

Nákup a prodej vozů přes online bazar je hračka

Hledáte nový vůz nebo se potřebujete zbavit toho starého? Máte ve svém městě pouze jeden …