Domů / Doporučujeme / Kde najít ideální obchod s pneumatikami
Kde najít ideální obchod s pneumatikami

Kde najít ideální obchod s pneumatikami

Pneumatiky jsou jedním z nejdůležitějších předpokladů klidné a bezpečné jízdy. Hlavní důraz je kladen na kvalitu pneumatik a hloubku vzorku. Zkušení motoristé, stejně jako odborníci a výrobci doporučují pro každé roční období specifické pneumatiky.

Letní gumy totiž zajišťují vysokou přilnavost na rozpálených silnicích, zatímco zimní pneumatiky jsou měkčí a jejich dezén lépe odvádí vodu a sníh, lépe zabírá na kluzkém povrchu a zaručuje, že se vozidlo nedostane tak snadno do smyku.

Výhody nákupu v e-shopu

Kde najít ideální obchod s pneumatikamiSpolečnost PNEU OK shop s.r.o. nabízí jednak široký sortiment pneumatik všech druhů a typů, a jednak profesionální zázemí podpořené mnohaletými zkušenostmi v oblasti prodeje a služeb. Zákazníci se mohou na prodejnu obracet s jakýmikoliv dotazy ohledně obutí svého vozidla a vždy se jim dostane fundovaných odpovědí i cenných odborných rad.

V pestrém sortimentu e-shopu PneuOK.cz nechybí především pneumatiky renomovaných a osvědčených značek. Jelikož se prodejna snaží vyhovět všem požadavkům zákazníků, nabízí i velmi levné pneumatiky. Každoročně navíc připravuje celou řadu akčních nabídek a před či posezónních slev. Prodejní akce se netýkají pouze pneumatik, ale za přijatelné ceny si lze zakoupit i kvalitní plechové disky či alu kola. Ta jsou jednak atraktivní vzhledově, a jednak díky nižší hmotnosti šetří pohonné hmoty.

Informace o e-shopu

Eshop PneuOK.cz si u motoristů vydobyl své místo díky spolehlivosti, profesionálnímu a vstřícnému přístupu k zákazníkům a širokou paletou svého sortimentu. Ne náhodou se proto stala v roce 2016 novým členem servisní sítě Prémio a partnerského programu 4FLEET. Proto mohla své služby rozšířit i pro firemní vozové parky.

Pneumatiky si můžete koupit přímo ve firemní prodejně nebo prostřednictvím jejího e-shopu. Dopravné za 1 kus pneumatiky, alu kola a plechového disku je již od 50 Kč. Přesnou cenu dopravného najdete v košíku, po nezávazném vložení vybraného zboží a zadání jeho množství. Většina produktů je na skladě, takže zboží je obvykle doručeno zákazníkovi následující pracovní den.

Shlédněte také

Kontejnerová doprava je možností, jak přepravovat materiál za pakatel

Kontejnerová doprava je možností, jak přepravovat materiál za pakatel

Kontejnerová doprava má v dnešním světě široké možnosti využití. Kontejnery je možné využít k přepravě rozměrných nákladů …