Domů / Finance / Ty nejpodivnější věci, s kterými se dá obchodovat

Ty nejpodivnější věci, s kterými se dá obchodovat

Ve světě obchodu se nemusíte orientovat ryze na tradiční komodity či párové měny, ale rovnou se poohlédnout po těch nejpodivnějších aktivech, které kdy spatřily světlo světa. Obchodník CFD, forexu nebo na binární opce je totiž v první řadě člověk, který se musí neustále přizpůsobovat trhu a měl by tedy vyhovět všem aktuálním změnám a požadavkům vývoji trhu. Česká společnost kouká na obchodníky trochu z bezpečnější konzervativnější vzdálenosti, jen málo kdo si uvědomuje, že obchodovat se dá téměř s čímkoliv.

Fanoušek pro vaší stránku

V dnešním světě se dá například koupit fanoušek vašeho Twitter účtu, který se vám bude klidně i několik hodin věnovat a povídat si s vámi o všech vašich trápeních. Najmout se tedy dá imaginární přítel, který vám poradí, nasměruje, vyslechne a nechá vás především říci to, co ve skutečnosti ze sebe potřebujete dostat.

Vzduch v plechovce

Pro někoho zcela bizarní jev bez jakéhokoliv potenciálu. Co kdyby ve vaší oblíbené prodejně stála plechovka se vzduchem z nejvyšší hory Čech nebo šumavský vánek či beskydský foukaček? Ať už tomu věříte nebo ne, rozhodně se podívejte na Čínu, která je západním světem hodně kritizována pro stav tamního ovzduší. Zde se plechovky celkem slušně prodávají.

Diamantové čočky

Chandrasekhara Chawana z Indie přichází na svět s diamantovými čočkami. Podle jeho slov se každému, kdo si jeho čočky nasadí, okamžitě se mu rozzáří oči tak, jako nikdy před tím. Oči jsou podle něho bránou do naší duše, takže cena  tisíc dolarů je více než přiměřená za její otevření.

Klíčenky s živými zvířaty

Posledním námi recenzovaným obchodníkem je čínský vynálezce morbidního produktu, kdy na klíčenky dává živá zvířata. Lidé si je kupují více než bylo očekáváno, ale podle obchodníka si je kupují především proto, aby nebohá zvířata vypustila do volné přírody.

 

Shlédněte také

Dodavatele energií lze změnit do druhého dne bez sankcí

Dodavatele energií lze změnit do druhého dne bez sankcí

Prozatím je to ovšem hudba budoucnosti. Změnit dodavatele energií sice lze, ale trvá to zpravidla …