Domů / Půjčky / Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou

Často se stane, že zaměstnavatel se zpozdí s termínem výplaty, živnostníky zase drtí dlouhodobě nezaplacené faktury. V každém případě je jasné, že z něčeho se žít musí, a pokud není v domácnosti finanční rezerva, je nutné přistoupit k půjčce. Takzvané půjčky před výplatou jsou rychle dostupnou finanční injekcí pro všechny. Naprosté minimum administrativy a bleskový převod finanční částky na účet je samozřejmostí.

Na trhu je opravdu dosti možností

Trh nabízí celou řadu alternativ dostupných pro všechny. Půjčka před výplatou má ale samozřejmě i svá rizika, která přijdou ke slovu tehdy, když klient nesplatí všechno do poslední koruny včas. Každý poskytovatel půjček před výplatou má totiž propracovaný systém penále, díky kterému se může úvěr hodně prodražit. Zejména pak tehdy, když vypůjčitel po určitou dobu vůbec nespolupracuje a o splátky se ani nesnaží. V každém případě se všem, kteří by měli se splácením problémy, nabízí možnost odložení termínu splatnosti o několik dnů za mírný poplatek v řádu stokorun.

Ke schválení půjčky také postačí jen minimum osobních údajů, nebudete tedy nikomu vyzrazovat citlivé informace. SMS zpráva, krátký kontaktní formulář, to vše je otázkou několika málo okamžiků. Více k vyřízení půjčky před výplatou již nebudete potřebovat, je tu však několik podmínek, které je nutné dodržet.

Půjčování peněz jen plnoletým osobám

Zprostředkovatelé půjček před výplatou vám vyhoví jen tehdy, pokud jste starší osmnácti let a máte trvalé bydliště na území ČR. V drtivé většině případů je podmínkou také vlastní účet v bance. Schválení půjčky a převod financí je obvykle otázkou maximálně jedné hodiny, peněz se tudíž dočkáte ještě týž den, kdy jste o ně požádali. Poskytovatelé krátkodobých úvěrů mají účty u více tuzemských bank, převod proto může proběhnout prakticky ihned.

Shlédněte také

Jsou SMS půjčky stále tak oblíbené?

Jsou SMS půjčky stále tak oblíbené?

Půjčit si jen díky poslání jediné SMS zprávy a připojení k internetu. To byl velký hit …