Domů / Doporučujeme / Náhlou finanční tíseň můžete rychle vyřešit i přes SMS
Náhlou finanční tíseň můžete rychle vyřešit i přes SMS

Náhlou finanční tíseň můžete rychle vyřešit i přes SMS

Každému z nás se může přihodit nepříznivá finanční situace, kdy budeme potřebovat rychlou, naléhavou půjčku. Věděli jste však, že tuto půjčku můžete získat pouhým zažádáním přes SMS? Pohybuje-li se výše vaší potřebné částky od 100 Kč, do 6 000 Kč, stačí zažádat o úvěr přes rychlé půjčky.

Princip je jednoduchý. Pokud ještě nejste zaregistrovaní a rádi byste o rychlé půjčky zažádali, stačí pouze vyplnit následující údaje – jméno, rodné číslo a číslo mobilního telefonu. Poté vám přijde na mobilní telefon potvrzující sms zpráva. Jako další krok je potřeba zaplatit registrační poplatek ve výši 1 kč. Ten platíte pouze při registraci, tedy jednou.

Pro stálé klienty máme k dispozici možnost navýšit částku této rychlé půjčky. Pokud si půjčujete drobný finanční úvěr několikrát po sobě, jsme schopni nabídnout vám částku až ve výši 20 000 Kč. Vždy se však jedná o drobnější finanční půjčky.

Pokud by úvěr přesáhl více než 4 999 Kč, je potřeba podepsat tzv. smlouvu o úvěru, v souladu se zákonem č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru. Rozhodnutí o tom, zda-li byla půjčka schválena, obdržíte na Váš telefon do deseti minut od odeslání žádosti.

Máte-li potíže se splacením rychlé půjčky včas, lze tuto žádost prodloužit o 7, 14, až 30 dní.

Shlédněte také

Nákup a prodej vozů přes online bazar je hračka

Nákup a prodej vozů přes online bazar je hračka

Hledáte nový vůz nebo se potřebujete zbavit toho starého? Máte ve svém městě pouze jeden …